8 Ekim 2013 Salı

Yeni Çaylar Geldiiii!

Uzun zamandır çay blogumu ihmal ettiğimi biliyorum..Kusura bakmayın arkadaşlar..Ama söz veriyorum beklediğinize değecek. Çok gezdim çok gördüm ve yine gelirken elim boş dönmedim..Çeşitli çayları da denemek üzere Türkiye'ye getirdim.

Bunlardan biri Das Gesunde Plus'ın İncirli, tarçınlı çayı, bir diğeri Loyd Tea'nin Vanilyalı, ballı çayı, bir diğeri de fiyatı daha makul olan bizdeki Migros çay, Kipa çay, Dia çay gibi çeşitli süper marketlerin kendi markalarını yarattığı çaylardan biri olarak Spar çaylarından karışık meyveli çay.

En alttakini eminim birçok hemcinsim daha da çok sevip merak edecek. O da yine en sevdiğim markalardan olan Das Gesunde Plus'un metabolizma hızlandırıcı ve zayıflatıcı etkisi olan gayet faydalı bir çayı.Avrupa'da en çok alışveriş yapmayı sevdiğim dm'lerden çaylardan üçü. Girdiğim zaman dünyayı alıp çıkıyorum oralardan.. Hem çok kaliteli, hem de test edilmiş ve onaylanmış, bazı küçük markaların hepimizin süper sandığı dev markaları nasıl da solladığının kanıtı olan ürünlere ev sahipliği yapan bir firma. Tavsiye edilir.

  Önümüzdeki gönderilerimde her bir çaya tek tek değineceğim.
Görüşmek üzere..


2 yorum:

  1. ne kadar ilginç ve güzel çaylar öyle :) ilk defa duyuyorum incirli vanilyalı çayları :) merak ettim tatlarını buralarda bulabilir miyim bilmiyorum ama yazılarınızın devamını bekliyorum :) merak ederseniz bana da uğrayabilirsiniz, sevgiler :)

    YanıtlaSil
  2. merhaba, teşekkurler..

    yakında buradan bu çaylardan numuneler içeren bir çekilis yapacagım..hepsinden tatmış olacaksınız insallah..:) takipte kalın.. begenilere göre getireceğim bunlardan..

    YanıtlaSil

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...